Glas+Rahmen: Szkło do kabin prysznicowych ShowerGuard® – Guardian uruchamia Program dla dystrybutorów

amandaGuardian, jeden z największych producentów szkła i szkła płaskiego na świecie, uruchamia program wspierania sprzedaży ShowerGuard, innowacyjnego szkła do kabin prysznicowych z jedyną w swoim rodzaju powierzchnią „Easy-to-clean“. Program jest przeznaczony dla dystrybutorów szkła i szklarzy działających indywidualnie projektujących kabiny prysznicowe ze szkieł najwyższej jakości.

Guardian zaprezentował w ubiegłym roku ShowerGuard, pierwsze szkło do kabin prysznicowych ze spacjalną trwałą powłoką ochronną. Szkło jest trwale zabezpieczone przed korozją, przebarwieniami i plamami, a dodatkowo łatwe do utrzymania w czystości.

Aby udzielić partnerom wsparcia w sprzedaży i dystrybucji tego rewolucyjnego produktu szklarskiego, Guardian stworzył odpowiedni program dla dystrybutorów. Poza takimi materiałami reklamowymi służącymi wsparciu sprzedaży jak np.: broszury dla klientów końcowych i techników, stojaki reklamowe czy plakaty Guardian oferuje swoim partnerom wsparcie w dziedzinie doradztwa technicznego i dystrybucji.

Dystrybutorzy będą mogli naturalnie skorzystać również na kampanii reklamowej ShowerGuard, poprzez którą Guardian wzmocni znajomość produktu na szczeblu krajowym. Guardian oferuje dodatkowe wsparcie również w formie reklamy wspólnej, w ramach której można będzie wykorzystać logo ShowerGuard, aby w sposób celowy reklamować także swoje przedsiębiorstwo.

Wpisanie na listę dystrybutorów na stronie internetowej ShowerGuard www.showerguardglass.com gwarantuje ponadto przekierowanie osób zainteresowanych do właściwego autoryzowanego dystrybutora w ich regionie.

Więcej informacji na temat programu dla dystrybutorów znajdą Państwo na stronie www.showerguardglass.com.