Połączenie dwóch innowacyjnych produktów Guardian

shg_decoGuardian DecoCristal® w połączeniu ze szkłem ShowerGuard® firmy Guardian jest już dostępne jako dekoracyjny materiał wykończeniowy ścian w Państwa łazience. Kombinacja tych dwóch produktów umożliwia połączenie renomowanej jakości ShowerGuard® z walorami dekoracyjnymi naszego szkła kolorowego DecoCristal®.

Zastosowanie kolorowego szkła jako materiału do wykończenia ścian oferuje Państwu alternatywę dla płytek ściennych. Posiada dodatkową zaletę: znikają niezbyt estetyczne fugi. Funkcja „Easy-to-clean“ szkła ShowerGuard® sprawia, że czyszczenie staje się dziecinnie łatwe. Dzięki specjalnej powłoce korozja wywoływana przez twardą wodę i resztki mydła nie jest w stanie zaszkodzić powierzchni szkła, a sama powłoka zachowuje swój połysk, na co Guardian daje Państwu dożywotnią gwarancję. DecoCristal® w połączeniu ze szkłem ShowerGuard® można instalować na wszystkich innych powierzchniach, które mają bezpośredni lub pośredni kontakt z wodą (patrz karta produktu).

Ten nowatorski produkt jest oferowany standardowo w czterech modnych kolorach, inne kolory można zamówić na życzenie. Szkło jest od strony spodniej pokryte folią ochronną, co daje niezawodną ochronę w łazience. W razie pęknięcia odpryski szkła pozostają na folii zabezpieczającej, dzięki czemu redukuje się ryzyko obrażeń.

Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo w broszurze.