Zastosowanie szkła ShowerGuard w nowym projekcie łazienki

Cieszymy się, że możemy poinformować o zrealizowaniu nowego projektu z zastosowaniem szkła ShowerGuard firmy Guardian.

Hotel Fischerhaus Meersburg

fischerhaus_merseburg

Hotel Fischerhaus w Meersburgu nad Jeziorem Bodeńskim: w trakcie remontu łazienek wszystkie kabiny prysznicowe wyposażono w szkło do kabin prysznicowych charakteryzujące się trwałym pięknem.

Za sprawą opatentowanej technologii „easy-to-clean“ powierzchnia szkła cały czas wygląda jak nowa i można ją wyczyścić w okamgnieniu. Nakładana na trwałe w procesie produkcji powłoka ShowerGuard chroni powierzchnię szkła przed gromadzeniam się brudu i osadu, tym samym szkło nie matowieje.

Więcej informacji na temat produktu znajdą Państwo w arkuszu z parametrami technicznymi.

Tutaj znajdą Państwo kilka ciekawostek o tym projekcie:

Fischerhaus_NICHE

Hotel Fischerhaus Garni znajduje się w samym sercu winnic, bezpośrednio nad Jeziorem Bodeńskim, oferując spokój i odprężenie. Jest to doskonały punkt wypadowy do odwiedzania osobliwości i ciekawych miejsc turystycznych regionu Jeziora Bodeńskiego. Aby uzyskać dalsze informacje, proszę wejść na stronę internetową: www.fischerhaus-meersburg.de.

Szkło ShowerGuard do kabin prysznicowych zostało przetworzone przez przedsiębiorstwo Glas Blessing w Ravensburgu. Glas Blessing zajmuje się handlem i przetwarzaniem szkła płaskiego i należy do sieci certyfikowanych Przetwórców szkła Guardian ShowerGuard. To renomowane przedsiębiorstwo jest naszym wiodącym partnerem na terenie południowych Niemiec – elastyczność i niezawodność czynią z firmy Glas Blessing kompetentnego partnera zarówno dla przemysłu i handlu, jak i dla inwestorów prywatnych. Poszukują Państwo partnera do swojego projektu? Proszę wejść na stronę internetową: www.glas-blessing.de.